Hakkımızda

   Firmamiz 1998 yilinda BESA AMBALAJ adi altinda piyasasinda faaliyetlerine basliyarak ticari hayata girmistir.Tüm calisan personeliyle kaliteli, hizli ve güvenilir hizmet sunmayi ilke edinmistir.Günden güne bilinclenen tüketici de ürün veya hizmet tercihi yaparken, sadece ekonomiyi degil kaliteyi de göz önünde bulundurmaktadir. Özgün, gelistirici, profesyonel tasarimlarimizla üretim kalitesini birlestirerek ürünlerinize ayri bir nitelik katmaktayiz. Öncelikli amaci müsteri memnuniyeti olan firmamiz 920 m2’lik alanda calismalarini sürdürmektedir. Piyasa kosullari dikkate alindiginda, mamullerimizin satisi iyi bir ambalajla direkt ilgilidir. ofset baskili kutu, laminasyonlu kutu ve her türlü ambalaj alaninda tüm bilgi, tecrübe ve becerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Her gecen gün modernizasyona giden sirketimiz sizlere ofset kutu, ofset koli, selefonlu kutu ambalaj, mukavva baskili koli sivamali kutu, lamine kutu ve koli, mikro kutu, gida kutusu, ayakkabi kutusu, tencere kutusu, cam ambalaj kutusu, elektronik cihaz kutusu, beyaz esya kutusu, karton güneslik, kendinden sapli kutular, plastik sapli kutular, dip yapistirmali kutu, amerikan kilitli kutu, display kutular, hazir kutular, koli tipi kutular, pencereli kutular, baskili ve baskisiz sivama koliler, kutu ve koli tasarim, endüstriyel kutular vb.. gibi cesitli hizmetlerde bulunmaktadir.


HER ALANDA UZMANLASMAK BIZIM ISIMIZ!!!...


KALITE POLITIKAMIZ
Günümüzün rekabetcilik ortaminda ayakta kalabilmek ve ilerleyebilmek icin, sürekli olarak kendimizi yenilemek, hizmet ve ürün kalitemizi yükseltmek, ürün cesitliligi ve müsteri sayimizi arttirmak ve en önemlisi, müsterilerimizin memnuniyetini saglamak zorundayiz. Bunun icin zamaninda hizmet vermek, en iyi kaliteyi en iyi fiyatla sunmaktir. Ürünlerimizin cevreye yan etkisi olmamakla beraber calismalarimizi insan sagligina zarar vermeyecek sekilde sürdürmekteyiz. Calisanlarimizin memnuniyetini de saglayan firmamiz yüksek kalitede mal ve hizmet üretmede sürekliligini her sart ve kosulda gerceklestirmektedir. Kendimize cizdigimiz yol "sifir hata" stratejisidir.
BESAAMBALAJ olarak gecmisten günümüze sagladigimiz kaliteli hizmet ve güven unsurlarini göstermis oldugumuz özen ve dikkati bu piyasanin vazgecilmezleri arasina koyup ambalaj sektöründe bu cizgimizi koruyarak size hizmet etmeye devam etmekteyiz.